KOMUNIKAT NR.13/2022 WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

KOMUNIKAT NR. 13/2022

WYDZIAŁU SPORTOWEGO  WM  OZB

Wydział Sportowy WM OZB informuje że dnia 28.05.2022 r. odbędą się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w ramach „Pikniku Olimpijskiego” organizowanego Przez Polski Komitet Olimpijski.

Współorganizatorami jest Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski oraz Warszawska Szkoła Boksu.

Zawody rozegrane będą przy ul. Gwiaździstej 1 (Park Kępa Potocka PKOl.) gdzie przeprowadzona zostanie waga oraz badanie zawodników o godz. 9.00

Walki rozpoczną się o godz. 12.00

O miejscu rozegrania drugiego dnia Mistrzostw Mazowsza Juniorów uczestnicy zostaną poinformowani po wadze i badaniu lekarskim.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 25.05.2022 r. pod adresem mailowym wojciech.nagorny@interia.pl .

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko zawodnika, kategorię wagową oraz nr. licencji.

Oprócz rozgrywanych mistrzostw w programie znajdą się:

-  pokazy treningu bokserskiego z udziałem publiczności

- gry i zabawy dla publiczności

- wystawa akcesoriów związanych z historią pięściarstwa w Polsce i na świecie.

V-ce Prezes ds. Sportowych WM OZB