KOMUNIKAT NR.5/2022 WYDZIAŁU WYSZKOLENIA WM OZB

KOMUNIKAT NR.6/2022

WYDZIAŁU WYSZKOLENIA WM OZB

Szanowni Państwo,

Rusza nabór do Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki: „Sportowe Wakacje +”

Program „Sportowe Wakacje na Mazowszu” polega na organizacji zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wymiarze 20 h na grupę ćwiczebną. Grupy 15 – osobowe. Każdy podmiot może zgłosić się do organizacji kilka grup ćwiczebnych. Szkoły i kluby mogą składać zapotrzebowanie na maksymalnie 4 grupy w jednym etapie. Jeden prowadzący może prowadzić maksymalnie dwie grupy w jednym etapie.

Zajęcia mogą być prowadzone w dowolnej częstotliwości.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch etapach:

I etap:
termin prowadzenia zajęć: 24.06.2022-31.08.2022

II etap:
termin prowadzenia zajęć: 01.09.2022-15.11.2022

Mogą Państwo zapisać się na jeden z etapów lub na oba etapy (limit na prowadzącego to dwie grupy w jednym etapie).

Kwota za prowadzenie zajęć: 70 PLN

do programu mogą zgłosić się: szkoły, kluby sportowe oraz inne podmioty działające na rzecz krzewienia kultury fizycznej

Podmioty składające deklarację będą wpisane do wniosku składanego przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza. Ministerstwo ogłosi decyzję 01.07.2022.

W formularzu prosimy podać pełną nazwę szkoły lub klubu, a także zapotrzebowanie na ilość grup.

Deklarację prosimy wypełniać do dnia 31.05.2022!

W programie „Sportowe Wakacje” dofinansowane zostaną wynagrodzenia prowadzących zajęcia.

Link do formularza: http://uniasport.pl/?p=4886

Justyna Pacelt