Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

Wydział Sportowy WM OZB przedstawia komunikat końcowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet, które rozegrane zostały w Wałczu 3-6.10.2018 r.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET

WAŁCZ 3-6.10.2018 r.

Klasyfikacja indywidualna

Nr.

Waga

Zawodniczka

Klub

Pkt.

1

48

BUKOWSKA Dorota

BKS Tiger Łomża

25

2

48

ANDRZEJEWSKA Wiktoria

KS Copacabana Konin

21

3

48

ŁUKASZEWSKA Kornelia

KS Copacabana Konin

17

1

51

ZGLENICKA Milena

MKSW Pomorzanin Toruń

25

2

51

MICHALSKA Olga

KS Ziętek Team Kalisz

21

3

51

ASANOWICZ Róża

UKS Boxing Sokółka

17

4

51

KRYSZTOFORSKA Angelika

KSW Róża Karlino

17

5

51

SNADNA Natalia

KS Bombardier Gdynia

11

6

51

BARTCZAK Gabriela

KS Ziętek Team Kalisz

11

7

51

USTIANOWSKA Martyna

BKS Olimp Szczecin

11

8

51

SĄDEJ Wiktoria

Legia FC Warszawa

11

9

51

MACIEJEWSKA Joanna

KS Copacabana Konin

0

10

51

KOTLAREK Olimpia

BKS Olimp Szczecin

0

11

51

CEJBA Dominika

Szamotuły Boxing Team

0

12

51

JAGIEŁŁO Marta

PKS Gwardia Szczytno

0

13

51

KOŁAKOWSKA Daria

MKSW Pomorzanin Toruń

0

1

54

BIAŁAS Ewa

Akademia Boksu R.Gortata

25

2

54

WOJDAK Natalia

KS Copacabana Konin

21

3

54

KAMIŃSKA Anita

KS Boks Lublin

17

4

54

SADZIŃSKA Justyna

KS Wda Świecie

17

5

54

SZYMAŃSKA Anna

KS Ziętek Team Kalisz

11

6

54

WIŚNIEWSKA Oliwia

KS Korona Wałcz

0

1

57

GÓRLASKA Anna

KS Korona Wałcz

25

2

57

GRABOWSKA Barbara

GUKS Carbo Gliwice

21

3

57

MIKULSKA Kamila

KS Bombardier Gdynia

17

4

57

JANKOWIAK Zuzanna

Sporty Walki Gostyń

17

5

57

BUCZYNIAK Patrycja

06 Kleofas AZS AWF Katowice

11

6

57

KOCIOŁEK Żaklina

RKS Łódź

11

7

57

GRABOWSKA Maria

GUKS Carbo Gliwice

11

1

60

RYGIELSKA Aneta

MKSW Pomorzanin Toruń

25

2

60

SZLACHCIC Kinga

SKF Boksing Zielona Góra

21

3

60

JACKOWSKA Maria

SKF Boksing Zielona Góra

17

4

60

MACIEJEWSKA Marta

MKSW Pomorzanin Toruń

17

5

60

SZCZODRAK Aleksandra

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

11

6

60

SOBALA Angelika

KS Ziętek Team Kalisz

11

7

60

MURZYN Paulina

BKS Olimp Szczecin

11

8

60

KOZANECKA Anna

KS Prosna Kalisz

11

9

60

KOCIENIEWSKA Marta

KS Wda Świecie

0

10

60

WOJSZKUN Lidia

KS Copacabana Konin

0

11

60

WIDERA Anna

KS Wda Świecie

0

1

64

BARBUSIŃSKA Natalia

SKB Spartakus Szczecin

25

2

64

DOMBROWSKA Viktoria

WKB Gryf Wejherowo

21

3

64

ZAMKOWSKA Ewa

RKB Boxing Radom

17

4

64

PIECHOWICZ Agata

KB Legia Warszawa

17

5

64

SZARAŃSKA Katarzyna

BKS Skorpion Szczecin

11

6

64

MOŻEJKO Marta

BKS Olimp Szczecin

11

7

64

BALCER Weronika

KS Wda Świecie

11

8

64

LEŚNIAK Paulina

SKF Boksing Zielona Góra

11

9

64

PŁACZEK Klaudia

MLKS Sparta Złotów

0

1

69

SOLECKA Hanna

BKS Skorpion Szczecin

25

2

69

SABINIARZ Larysa

KS Boxing Team Chojnice

21

3

69

ŻMUDA Malwina

06 Kleofas AZS AWF Katowice

17

4

69

SOŁTYS Klaudia

BKS Jastrzębie Zdrój

17

5

69

WALCZAK Weronika

KS Prosna Kalisz

11

1

75

WÓJCIK Elżbieta

KSW Róża Karlino

25

2

75

MARCZYKOWSKA Natalia

RKB Boxing Radom

21

3

75

KONDEJ Aleksnadra

BKS Skorpion Szczecin

17

4

75

KOŁTON Dominika

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

17

5

75

NIEDBAŁA Kamila

KS Korona Wałcz

11

6

75

LIPSKA Sylwia

KS Wda Świecie

11

7

75

KLIMOWICZ Adrianna

KS Korona Wałcz

11

8

75

JĘCKA Milena

KS Korona Wałcz

11

1

81

KACZMARSKA Agata

BKS Radomiak Radom

25

2

81

SMUKLERZ Aleksandra

BKS Radomiak Radom

21

3

81

LEWANDOWSKA Karolina

WKB Start Włocławek

17

4

81

JÓŹWIAK Inez

KS Korona Wałcz

0

1

81+

GOJKO Aneta

UKS Boxing Sokółka

25

2

81+

LEMAŃSKA Antonina

KS Wda Świecie

21

3

81+

FLASZAK Weronika

WKB Start Włocławek

17

4

81+

BRAUN Patrycja

MLKS Sparta Złotów

17


Punktacja klubowa

1

MKSW Pomorzanin Toruń

67

pkt.

2

KS Wda Świecie

60

pkt.

3

KS Copacabana Konin

59

pkt.

4

KS Korona Wałcz

58

pkt.

5

KS Ziętek Team Kalisz

54

pkt.

6

BKS Skorpion Szczecin

53

pkt.

7

SKF Boksing Zielona Góra

49

pkt.

8

BKS Radomiak Radom

46

pkt.

9

UKS Boxing Sokółka

42

pkt.

10

KSW Róża Karlino

42

pkt.

11

RKB Boxing Radom

38

pkt.

12

WKB Start Włocławek

34

pkt.

13

BKS Olimp Szczecin

33

pkt.

14

GUKS Carbo Gliwice

32

pkt.

15

KS Bombardier Gdynia

28

pkt.

16

06 Kleofas AZS AWF Katowice

28

pkt.

17

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

28

pkt.

18

Akademia Boksu R.Gortata

25

pkt.

19

SKB Spartakus Szczecin

25

pkt.

20

BKS Tiger Łomża

25

pkt.

21

KS Prosna Kalisz

22

pkt.

22

KS Boxing Team Chojnice

21

pkt.

23

WKB Gryf Wejherowo

21

pkt.

24

KB Legia Warszawa

17

pkt.

25

Sporty Walki Gostyń

17

pkt.

26

MLKS Sparta Złotów

17

pkt.

27

BKS Jastrzębie Zdrój

17

pkt.

28

KS Boks Lublin

17

pkt.

29

Legia FC Warszawa

11

pkt.

30

RKS Łódź

11

pkt.

31

PKS Gwardia Szczytno

0

pkt.

32

Szamotuły Boxing Team

0

pkt.

       


Punktacja OZB

1

Zachodniopomorski OZB

186

pkt.

2

Wielkopolski OZB

169

pkt.

3

Kujawsko-Pomorski OZB

161

pkt.

4

Warszawsko-Mazowiecki OZB

112

pkt.

5

Śląski OZB

102

pkt.

6

Podlaski OZB

92

pkt.

7

Pomorski OZB

70

pkt.

8

Lubuski OZB

49

pkt.

9

Świętokrzyski OZB

28

pkt.

10

Lubelski OZB

17

pkt.

11

Łódzki OZB

11

pkt.

12

Warmińsko-Mazurski OZB

0

pkt.

 

 

Klasyfikacja medalowa

Klubowa


© 2019 Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski   |   Realizacja: Interefekt.pl

Klub

Zł.

Sr.

Br.

MKSW Pomorzanin Toruń

2

 

1

BKS Skorpion Szczecin

1

 

1

BKS Radomiak Radom

1

 

 1

Akademia Boksu R.Gortata

1

 

 

BKS Tiger Łomża

1

 

 

KS Korona Wałcz

1

 

 

SKB Spartakus Szczecin

1

 

 

KSW Róża Karlino

1

 

 

UKS Boxing Sokółka

1

 

 

KS Copacabana Konin

 

2

1

RKB Boxing Radom

 

1

 1

KS Wda Świecie

 

1

1

SKF Boksing Zielona Góra

 

1

1

KS Ziętek Team Kalisz

 

1

 

GUKS Carbo Gliwice