Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BOKSERSKI im.Michała Szczepana

W dniu wczorajszym w nowym Centrum Sportu w Raszynie przy ul. Sportowej 30 odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana o Puchar Wójta Gminy Raszyn.

 

Wzięło w nim udział 38 zawodniczek i zawodników  z Anglii, Kanady, Ukrainy i Polski. W dwóch seriach roegrano łącznie 19 walk.W czasie turnieju odbył się również egzamin na szczebel sędziego okręgowego Polskiego Związku Bokserskiego. Wszystkim zdającym składamy najserdeczniejsze zyczenia z pomyślnie zdanego egzaminu izyczymy dalszych sukcesów.

Poniżej przedstawiamy wyniki walk turnieju:

Nr

Waga

Zawodnik

Klub

Werdykt

1

50 kg

Bartłomiej Fortuna

Champion Wołomin

 

Michał Kaczmarek

UKS Włókiennik Łódź

0:3

2

64 kg

Maks Kamiński

KKS Sporty Walki Poznań

 

Igor Pryga

SKS Rojek Kraków

0:3

3

75 kg

Kacper Waszkiewicz

Victoria Ostrołęka

 

Aleksander Bereżowski

Fight Club Łódź

I AB

4

75 kg

Jan Stępień

K.O Opoczno

 

Bartosz Skórka

KKS Sporty Walki Poznań

0:3

5

81 kg

Piotr Stefaniak

KB Legia Warszawa

III RSC

Daniel Dziubek

K.O. Opoczno

 

6

64 kg

Emilia Kołakowska

Victoria Ostrołęka

 

Justyna Paradowska

Fight Club Łódź

0:3

7

64 kg

Aleksandra Sierocińska

KB Legia Warszawa

 

Martyna Szuba

Fight Club Łódź

II AB

8

69 kg

Karolina Pokusa

K.O.Opoczno

 

Natalia Gajewska

Champion Wołomin

III AB

Nr

Waga

Zawodnik

Klub

Werdykt

1

60 kg

Kacper Łaszczyk

KS KnockOut Bielany

 

Jakub Waszkiweicz

Victoria Ostrołęka

1:2

2

57 kg

Finn Splendove

Anglia

3:0

Wojciech Kalinowski

Fight Club Łódź

 

3

57 kg

Danilo Zamorulo

Ukraina

3:0

Jakub Sulęcki

Legionowska Akademia Sportu Walki

 

4

70 kg

Charles Spendlove

Anglia

3:0

Piotr Stańczyk

KB Legia Warszawa

 

5

81 kg

Damian Rojek

SKS Rojek Kraków

I RSC

Daniel Śpiewak

RKB Boxing Radom

 

6

75kg

Tyrre Quansah

Anglia

 

Michał Wasilkowski

Fight Club Łódź

0:3

7

46 kg

Mentor Garibian

Akademia Walki Warszawa

3:0

Rostislav Salva

Ukraina

 

8

60 kg

Maks Kępka

KS Raszyn

 

Paweł Sulęcki

Legionowska Akademia Sportów Walki

0:3

9

69 kg

Oleksiy Kozelok

Ukraina

I RSC

Filip Pham Hong

KB Legia Warszawa

 

10

+91kg

Yuriy Yuga

Ukraina

 

Maciej Boniecki

RKB Boxing Radom

0:3

11

60 kg

Oleg Zvirko

Ukraina

I RSC

Radosław Rudiuk

KS Raszyn